Over ons

Home Over ons

Stichting De Tijdmachine zet zich in voor ouderen, zelfstandig wonend of wonend in een woonzorgcentrum. Met een bewezen aanpak, aandacht en plezier dragen we in onze projecten De Tijdmachine en Gouwe Ouwe bij aan een (structurele) verbetering van de kwaliteit van leven.

Sinds de oprichting van de stichting hebben ruim 40.000 ouderen deelgenomen aan een van onze aanpakken. Het uiteindelijke doel is dat mensen zo veel mogelijk op hun eigen manier oud kunnen worden. Of zoals we dat zelf zeggen ‘Vergrijzen op eigen wijze’.

De Tijdmachine Logo nieuw
Wie wij zijn
Maak kennis met ons team medewerkers, muzikanten en ambassadeurs.

Lees hoe de Stichting is ontstaan.

Onze filosofie
Ons doel is dat zoveel mogelijk mensen waardig oud worden op eigen wijze.

Lees meer over onze filosofie en aanpak.

Onze projecten
Van een concrete aanpak voor meer persoonsgerichte zorg, Gouwe Ouwe dansvloer ontmoetingen tot DumDum.
Vrijwilligers
Wij maken veel gebruik van de hulp en inzet van onze vrijwilligers.

Meer weten of wil je ons ook graag helpen?

Donateurs
Als ANBI stichting zijn wij voor een groot deel afhankelijk van fondsen en donateurs.

Help jij onze projecten mogelijk maken?

Vacatures

Als er vacatures zijn worden die hieronder weergegeven.

Stagiaire Projecten Stichting De Tijdmachine
13.4.2022
Evelien Tijsma 0 Reacties

Lees verder

Ook als we geen vacatures hebben voor specifieke activiteiten, zijn we meestal wel op zoek naar vrijwilligers.

Heb jij affiniteit met ouderen, ben je nieuwsgierig en heb je humor, lef en creativiteit? Laat dan in ons contactformulier je gegevens achter. Wij nemen daarna contact met je op om de mogelijkheden te bespreken.

Prof. Dr. Erik Scherder over “De kracht van muziek”

Onze Partners